Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dostawa

Termin realizacji Twojego zamówienia

Przesyłki staramy się przygotować najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych. W okresach zwiększonego ruchu takich jak święta, dni darmowej dostawy czy promocje okres ten może nieznacznie się wydłużyć.

Uwaga!! W związku ze znaczącym wzrostem liczby zamówień od końca listopada czas realizacji może być nieco wydłużony.

Po nadaniu przez nas Twoja przesyłka powinna być u Ciebie:

1. W przypadku dostawy Kurierem Inpost - w następnym dniu roboczym.

2. W przypadku dostawy do Paczkomatu Inpost - w następnym dniu roboczym

3. W przypadku dostawy do Kiosku Ruch S.A. - w ciągu dwóch do pięciu dni roboczych.

Podane wyżej czasy dostaw nie są zależne od nas i mogą ulec wydłużeniu w okresach wzmożonego ruchu jaki występuje np. przed Świętami Bożego Narodzenia. Zwracamy też uwagę iż liczyć należy wyłącznie dni robocze, pomijając te wolne od pracy.

 

Ile kosztuje dostawa

Im więcej tym taniej! Koszt przesyłki naliczany jest automatycznie i zależny jest od wybranej metody wysyłki oraz wartości zakupionych produktów:

0-5051-100101-150151-200>200
Kurier Inpost13,9011,909,907,90Gratis!
Paczkomat Inpost10,909,907,905,90Gratis!
Paczka w Ruchu7,906,904,902,90Gratis!

W jaki sposób pakujemy zakupione przez Ciebie produkty

Aby Twoje produkty dotarły do Ciebie bezpiecznie pakujemy je bardzo starannie. Zewnętrzne opakowanie przesyłki stanowi karton. Wewnątrz kartonu wszystkie produkty w miękkich opakowaniach takich jak kremy czy pasty do zębów są zabezpieczane dodatkowo tekturą. Produkty podatne na perforację opakowania takie jak henny czy glinki zawijane są w dodatkowo w papier pakowy lub folię. Produkty płynne takie jak szampony czy olejki zabezpieczane są oddzielnie folią stretch aby uniknąć rozlania.

Przykładowa przesyłka wygląda tak:

Przykładowa Paczka

 Po ułożeniu produktów przesyłka jest wypełniana tak, aby opakowania nie poruszały się podczas transportu, co zapobiega uszkodzeniu zakupionych przez Ciebie kosmetyków.